Event Type FCCC2020

novembre

02nov18:30LABO / ÚLTIMES PARAULES / L’AMARGA DERROTA DE LA REPÚBLICA - 18:30 (València)

03nov19:00CHILE DESPERTÓ - 19:00H (València)

04nov19:00LA FIEBRE DEL ORO / EL INFIERNO / NORTE - 19:00H (València)

05nov19:00Bostofrio - 19:00H (València)

06nov18:30Montserrat, les veus de la memòria / En record a ella - 18:30H

09nov18:00Invisible pero pesa - 18:00H (València)

10nov18:30EL RETRAT DE J. GARBELL / CAMUFLATGE / EFEST -18:30H

11nov19:00MARIHUANA: PRIMERO LAS PERSONAS - 19:00H

12nov18:18Per Molt que Bufe El Vent - 19:30H

12nov19:0018:20Assemblea - 19:00H (Borriana)

12nov19:00Dones / Missions Impossibles - 19:00H

13nov17:00Taller de Fonts Orals - 17:00H

13nov19:30Rol & Rol - 19:30H (L’Alcúdia de Crespins)

13nov21:00SHITUATION / CIUDAD CHICLE / KAFENIO KASTELO / PRECARITYSTORY - 19:00H

14nov0:00Exposició Pioners de la Ràdio en Valencià - 12:00H

16nov19:00CONTRACORRENT / 22nd APRIL - 19:00H

17nov18:00LA MORT DE GUILLEM - 18:00 H (València)

17nov19:00Assemblea - 19:00H (València)

17nov19:00Lilith, a Spanish Dystopia / Heretges - 19:00H (València)

18nov18:15ROBOTS - 18:15H (València)

18nov19:00LIMBO / FOREIGNER / FILOXENIA - 19:00H (València)

19nov17:13Rol & Rol - 19:00H (Borriana)

19nov20:30Rol & Rol - 20:30H (València)

20nov18:30BOSCH I MORATA, sempre junts els quatre/ MISSIONS (IM)POSSIBLES - 18:30H (Alboraia)

20nov18:30Leon Felipe. El poeta peregrino - 18:30H (València)

20nov19:00Animals pel camí del mig - 19:00H (Alcoi)

23nov19:00ESTIMA-LA / UNA LLENGUA SENSE SENYAL / ROSQUILLETRES - 19:00H (València)

24nov18:00WOMAN / FRONTERES / DONA - 18:00H (València)

25nov8:448:44LIMBO / FOREIGNER / FILOXENIA - 19:00H (VALÈNCIA)

25nov20:00CALÇ BLANCA / NEGRO CARBÓN - 18:00H (València)

26nov19:00Dona - 19:00H (Borriana)

26nov19:30L’amarga derrota de la República - 19:30 (Burjassot)

26nov20:00RENAIXEM / PER MOLT QUE BUFE EL VENT / NATZARET, UN BARRI MARINER SENSE MAR - 18:00H (València)

26nov21:00Assemblea - 19:00H (Betxí)

27nov6:00FEDERAL - 18:00H (VALÈNCIA)

27nov19:00ACTIVA’T / LA PLASTIKERIA / LEMON / UN LLOC ON TORNAR / EL RETORNO DEL OSO / ANIMALS PEL CAMÍ DEL MIG - 19:00H (Alboraia)

27nov19:00Per molt que bufe el vent - 19:00H (Llíria)

27nov19:00Lemon / Activa’t / Un lloc on tornar / La plastikería / El retorn de l’ós / Animals pel camí del mig - 19:00H (València)

30nov18:30LLIURAMENT DE GUARDONS I CLOENDA - 18:30H (València)

© 2020 ACICOM - Dissenyat per Agència de Màrqueting Digital - Digital2G

X